Mlekovita

MiaMu serek szkolny z tautażem

MiaMu w szkolnej odsłonie to rozszerzenie dotychczasowej oferty produktów szkolnych o nowe smaki serków: waniliowy i truskawkowy oraz ich uatrakcyjnienie poprzez oferowanie produktu wraz ze zmywalnym tatuażem.

Serki MiaMu szkolne to produkty o wysokiej wartości odżywczej, bogate w wapń, sole mineralne oraz łatwo przyswajalne białko. Produkowane bez użycia konserwantów i barwników. Zawierają o 30% mniej cukru*. Unikalna, najnowocześniejsza technologia produkcji zapewnia wyśmienity smak i jednocześnie zachowanie wszystkich wartości odżywczych. Delikatny serek to idealna propozycja nie tylko na przekąskę podczas szkolnej przerwy, ale i na deser – znakomicie zastąpi tradycyjne słodkości.
Dodanie do każdego smaku serka MiaMu szkolnego tatuażu uatrakcyjnia produkt zwłaszcza najmłodszym konsumentom. Dołączone tatuaże są zmywalne, posiadają też certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo zdrowotne oraz przeprowadzone testy dermatologiczne. Posiadają szczegółową instrukcję naklejania i zmywania.

Kategoria: Nowości2 stycznia 2017