Mlekovita

Mleko od szczęśliwych krów Wypasione 3,2% 1 L

Mleko od zarania dziejów jest dla człowieka najważniejszym pokarmem, a Hipokrates twierdził, że jest to najdoskonalszym i najbardziej kompletnym, jaki stworzyła natura. Nie ma bowiem we współczesnej diecie człowieka innego, naturalnego produktu, o porównywalnie bogatej wartości odżywczej, aktywności biologicznej i tak wysokim potencjale immunostymulacyjnym. Mleko to produkt, który zawiera w swym składzie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu w najlepszych proporcjach oraz w najlepiej przyswajanej formie.

Mleko od szczęśliwych krów Wypasione pochodzi od szczęśliwych krów wypasanych na czystych ekologicznie terenach Podlasia, z wyselekcjonowanych gospodarstw, w których krowy przeciętnie przebywają 120 dni w roku (od maja do października, w zależności od pogody) na łąkach i jedzą zieloną trawę, dzięki czemu mleko charakteryzuje się najwyższą wartością odżywczą i biologiczną. Mleko nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i modyfikacji genetycznych (GMO) – pochodzi od krów, które poza czasem wypasu na łąkach karmione są paszami naturalnymi, wolnymi od GMO, co potwierdzają badania laboratoryjne. Mleko od szczęśliwych krów Wypasione stanowi produkt o wysokiej zawartości potrzebnych dla organizmu składników odżywczych, związków mineralnych i witamin: bogate jest w białko, to doskonałe źródło cennych witamin A, D, E oraz z grupy B, najłatwiej przyswajalnego wapnia, a także fosforu, potasu, magnezu, cynku i chromu.

Mleko od szczęśliwych krów Wypasione polecane jest osobom w każdym wieku do: bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do zup mlecznych, budyniów, ciast, placków, kawy, herbaty, naleśników.

Kategoria: Nowości19 maja 2017