Mlekovita

MLEKOVITA liderem podlaskiego biznesu!

Podczas uroczystej gali 24 listopada 2017 r. w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku po raz czternasty Kurier Poranny ogłosił wyniki organizowanego przez redakcję rankingu „Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw 2017”. MLEKOVITA jako jedyna firma odebrała trzy wyróżnienia: zwycięstwa w kategoriach Największy Przychód 2016 wśród dużych firm i Inwestor Roku 2016 oraz znalazła się na podium w kategorii Eksporter Roku 2016.

Corocznie na Gali spotykają się najlepsze firmy i najskuteczniejsi przedsiębiorcy z regionu podlaskiego. Tegorocznych laureatów wyłoniono na podstawie zestawienia powstałego w wyniku ścisłej współpracy redakcji Kuriera Porannego z firmami doradczymi PwC i Direction Group Polska oraz wywiadownią gospodarczą Bisnode, a także dzięki danym udostępnianym przez same firmy. Pozwoliło to na wyróżnienie firm najbardziej dynamicznie rosnących i najbardziej efektywnych w prowadzeniu biznesu.

MLEKOVITA jako największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej i najcenniejsza marka w produkcyjnym sektorze polskiej gospodarki zawsze gości w czołówce rankingu. W tym roku okazała się liderem w dwóch istotnych kategoriach: jako największa firma – Największy Przychód 2016 wśród dużych firm (1. miejsce w rankingu) oraz jako Inwestor Roku 2016 (1. miejsce). Ponadto MLEKOVITA znalazła się na podium wśród podlaskich Eksporterów Roku 2016 (3. miejsce). Nagrody te znakomicie dowodzą, że efektywność zarządzania i osiągane rokrocznie coraz lepsze wyniki finansowe skutecznie umacniają pozycję firmy zarówno w regionie, jak i w kraju, oraz wpływają na systematyczny wzrost siły i renomy marki.

Kategoria: Co nowego ?29 listopada 2017