Mlekovita

MLEKOVITA największą firmą branży spożywczej w Polsce

MLEKOVITA po raz kolejny okazała się niekwestionowanym liderem. Na Liście 1000 Największych Firm Branży Spożywczej zajęła 1. miejsce.

Przygotowywany przez czasopismo „Rynek Spożywczy” ranking 1000 największych firm spożywczych w Polsce to najobszerniejsze i najbardziej aktualne zestawienie tego typu dostępne na rynku. O miejscu przedsiębiorstw na liście zdecydowała suma przychodów za 2015 rok. Lista jest rzetelnym obrazem rynku i zachodzących na nim zmian. Uwzględniona została szeroka baza podmiotów działających na rynku przetwórstwa spożywczego, dzięki czemu można bezpośrednio porównać kondycję liderów i mniejszych graczy. Opracowanie obejmuje m.in. analizę wskaźnika dynamiki sprzedaży i zysku przedsiębiorstw w ujęciu rocznym.

MLEKOVITA na Liście 1000 Największych Firm Branży Spożywczej zajęła 1. miejsce jako największe i najbardziej dynamicznie zwiększające swoją sprzedaż przedsiębiorstwo. Już po raz kolejny okazała się liderem rynku, który zdał egzamin ze zdolności adaptacyjnych w czasie trudnym dla światowej gospodarki. Udało się to dzięki obraniu celu w postaci budowy silnej, wiarygodnej marki, który jest dla MLEKOVITY niezwykle istotny – silna marka jest bowiem siłą napędową konkurencyjności, symbolem jakości, wiodącej pozycji na rynku, prestiżu oraz uznania. Nieustanny rozwój i innowacyjność pozwalają zwiększać udziały w rynku i tym samym zajmować pewne 1. miejsce w kolejnych rankingach.

Kategoria: Nagrody8 grudnia 2016