Mlekovita

MLEKOVITA otworzyła kolejne centrum dystrybucyjne Cash&Carry

MLEKOVITA – największa mleczarska grupa w Polsce i niekwestionowany lider branży – rozwija nie tylko swoje zaplecze produkcyjne, ale i dystrybucyjne. W czerwcu 2016 r. nie tylko powiększyła się o kolejny zakład wraz z jego zapleczem magazynowym (1.06.2016 r. w struktury Grupy włączono Zakład Mleczarski Lacpol w Łaszczowie), ale także otworzyła kolejny punkt Cash&Carry zlokalizowany w samym sercu polskiego mleczarstwa, w centrali Grupy MLEKOVITA w Wysokiem Mazowieckiem.

Szukając nowych kierunków rozwoju oraz dróg dotarcia do klienta, MLEKOVITA zmodernizowała i powiększyła powierzchnię magazynową w centrali Grupy. Oficjalne otwarcie nowoczesnego centrum zaopatrzenia hurtowego, oferującego nie tylko szeroki wachlarz markowych produktów, ale również profesjonalne rozwiązania biznesowe, odbyło się 12 czerwca 2016 r. w połączeniu z rodzinnym piknikiem.

W umiejscowionej przy ul. Podlaskiej 12 w Wysokiem Mazowieckiem funkcjonalnej hali na powierzchni blisko 2 tys. m2 klienci znajdą bogaty wybór asortymentu: nowy obiekt posiada szeroką ofertę ponad 1000 produktów, gdyż obok produktów MLEKOVITY można tu nabyć szereg innych produktów spożywczych. Oferowane z tzw. „pierwszej ręki” – codziennie świeże, bezpośrednio od producenta, z gwarancją jakości i zachowania ciągu chłodniczego, w konkurencyjnych cenach oraz promocjach – zapewniają zadowolenie z dokonanych zakupów. Dodatkowymi atutami są długie godziny otwarcia przez 7 dni w tygodniu, wygodny parking i bliskość stacji paliw, gdzie dostępne są paliwa najwyższej jakości w dobrych cenach.

Otwarcie hurtowni Cash&Carry jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój rynków zbytu na artykuły mleczarskie, ale przede wszystkim myślą o konsumentach: aby to, co MLEKOVITA może zaoferować najzdrowszego i najświeższego, było zawsze łatwo dostępne.


MLEKOVITA Cash&Carry zaprasza codziennie

od poniedziałku do piątku w godzinach

6:00 – 20:00

oraz w soboty i niedziele od

7:00 do 15:00.


Ml-061

Ml-096

Ml-123

Ml-169

Ml-269

Ml-271

Ml-290

Ml-031

Kategoria: Wydarzenia12 czerwca 2016