Mlekovita

MLEKOVITA z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2017

MLEKOVITA po raz kolejny została doceniona za swoją pracę na rzecz rozwoju własnego i całej branży. Podczas II Forum Inteligentnego Rozwoju firmę uhonorowano Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2017.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to prestiżowe wyróżnienie doceniające te podmioty, które w swej pracy wykazują się nieustanną troską o przyszłość Polski, stanowiąc podstawę zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju i nie wahając się podejmować nowych wyzwań. W tym roku Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju przyznawano w czterech kategoriach: innowacyjna firma, szkolnictwo wyższe i nauka, samorząd przyjazny inwestorowi oraz innowacje mieszkaniowe. MLEKOVITA, jako firma najbardziej innowacyjna w swojej branży, została uhonorowana Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2017 za budowę Fabryki Proszków Mlecznych oraz rozbudowę istniejących zakładów Grupy o nowe linie produkcyjne.

Utrzymanie i wzmocnienie pozycji MLEKOVITY jako największego producenta i eksportera nabiału w Europie Środkowo-Wschodniej wymaga ciągłego inwestowania w innowacyjność. Wyróżnienia odbierane za pracę włożoną w rozwój firmy są więc wyjątkowo cenne – są dowodem na dobrze obraną drogę rozwoju i podkreślają, jak istotnym w polskiej gospodarce prekursorem innowacyjnych rozwiązań jest MLEKOVITA.

Kategoria: Nagrody31 października 2017