Mlekovita

Polski Mix tłuszczowy do smarowania 68% tł.

Miksy tłuszczowe do smarowania powstały z myślą o tym, by połączyć w jednym produkcie zalety dwóch. MLEKOVITA wprowadza więc na rynek nowość: Polski mix tłuszczowy do smarowania 68%, który zawiera 50% tłuszczu mlecznego, który jest najlepiej przyswajalny ze wszystkich tłuszczów spożywczych i dzięki któremu produkt nabiera smaku bardziej zbliżonego do smaku tradycyjnego masła, oraz 18% roślinnego oleju rzepakowego, jednego z najzdrowszych olei na świecie.

Tłuszcz mleczny to produkt, którego nie powinno zabraknąć w diecie każdego człowieka – jest bowiem najlepiej przyswajalny ze wszystkich tłuszczów spożywczych – proces jego trawienia zachodzi znacznie szybciej, a więc szybko zamienia się w energię i zwiększa siły witalne organizmu. Olej rzepakowy jest zaś tłuszczem roślinnym o najbardziej pożądanej dla zdrowia proporcji niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych – linolowego (omega-6) i linolenowego (omega-3), czyli dwie części omega-6 do jednej części omega-3. Organizm potrzebuje ich do dobrej pracy serca i funkcjonowania układu krwionośnego, pracy nerek, kondycji skóry.

Polski mix tłuszczowy do smarowania 68% wpisuje się w trendy związane ze zdrowym odżywianiem: to produkt bez konserwantów, barwników, aromatów i emulgatorów. Jest doskonały dla wszystkich dbających o zdrowy styl odżywiania i codzienną dietę, w której dominują produkty zawierające mniej tłuszczu, a tym samym mniej kalorii i cholesterolu. Przeznaczony głównie do smarowania pieczywa.

Kategoria: Nowości29 sierpnia 2017