MLEKOVITA – „ najcenniejszą marką produkcyjnego sektora polskiej gospodarki ”

Będąc krajowym liderem sektora wyrobów mleczarskich poczuwamy się do odpowiedzialności za najwyższą jakość produktów. Dlatego właśnie bezkompromisowo podchodzimy do każdego aspektu składającego się na cały proces produkcyjny. Mleko pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców, przestrzegających restrykcyjnych norm narzuconych przez naszych specjalistów oraz wymagania krajowe i unijne. Wierzymy bowiem, że podstawą dobrego produktu są świeże i dobre składniki.

Troszczymy się o zagwarantowanie najlepszych warunków do wyrobu masła, sera, śmietany, czy twarogu. Chętnie inwestujemy w rozbudowę i modernizację naszych parków maszynowych oraz podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej. Na drodze do tworzenia najlepszych produktów korzystamy chętnie z wskazówek, jakie kryje rynek konsumencki. Obserwując zmieniające się potrzeby odbiorców elastycznie reagujemy na nie. Wprowadzamy nowości, jednocześnie zapewniając stały dostęp do produktów tradycyjnych.


MLEKOVITA uhonorowana aż dziesięcioma nagrodami na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA-FOOD 2014!

Podczas odbywających się w Poznaniu od 29 września do 2 października 2014 roku międzynarodowych targów Polagra-Food MLEKOVITA otrzymała aż dziesięć nagród: dwa Złote Medale, siedem znaków „Poznaj Dobrą Żywność” oraz statuetkę Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

MLEKOVITA od lat bierze udział w największej w kraju branżowej imprezie wystawienniczej POLAGRA-FOOD organizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, których historia sięga roku 1921. Udział w targach to jeden z nieodłącznych elementów strategii marketingowej, wspomagający profesjonalny wizerunek marki MLEKOVITA. Impreza jest też doskonałą okazją do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi.

więcej…

Bigpak Serwatka Mlekovita


Twoje opinie

Napisz opinię...